Обратный звонок:
Заказать звонок
У нас есть Скайп:
zooshara
0 Корзина 0 товаров 0.00 грн.

Сухой корм для собак Happy Dog

Happy Dog Сухий корм Baby Starter для цуценят з 4 - 6 тиж. всіх порід, 1,5 кг,2458
Арт. 2458
Оптимально збалансоване харчування для цуценяти - найкраща основа для здорового розвитку! Рецептура корму Baby Starter з вмістом протеїну 30% схвалена ветеринарними лікарями.
Happy Dog Сухий корм Baby Lamb & Rice для цуценят 4 тиж. - 6 міс. середніх та великих порід, 18 кг,60394
Арт. 60394
Крокети унікальної форми у вигляді сердечка легше розгризаються та краще засвоюються. Підвищений вміст білків і жирів забезпечує зростаючий організм цуценят необхідною кількістю енергії
Happy Dog Сухий корм Baby Lamb & Rice для цуценят 4 тиж. - 6 міс. середніх та великих порід, 10 кг,60393
Арт. 60393
Крокети унікальної форми у вигляді сердця легше розгризаються та краще засвоюються Підвищений вміст білків і жирів забезпечує зростаючий організм цуценят необхідною кількістю енергії.
Happy Dog Сухий корм Sensible Neuseeland для дорослих собак з чутливим травленням з ягням та рисом, 12,5 кг,3534
Арт. 3534
Надзвичайно смачний і легко засвоюваний повнораціонний корм класу супер-преміум Happy Dog Neuseeland містить 21% м'яса ягняти і готується з додаванням цінного зеленого новозеландського молюска.
Happy Dog Сухий корм Naturcroq Rind & Reis для дорослих собак всіх порід з яловичиною та рисом, 15 кг,           6051
Арт. 60517
Повнораціонний корм преміум класу NaturCroq. Яловичина та рис для дорослих собак усіх порід з нормальною потребою в енергії. Хрусткі гранули містять якісні складові: яловичину, рис, корисну цільнозернову суміш, цінні трави, а також усі вітаміни та мінеральні речовини, які необхідні для збалансованого харчування вашого собаки.
Happy Dog Сухий корм Naturcroq Balance для вибагливих собак з птицею та сиром, 15 кг,60521
Арт. 60521
Корм преміум класу NaturCroq Баланс для дорослих собак з нормальною потребою в калоріях. Унікальна суміш у крокетах з неповторним смаком. Корисна рецептура з домашнім сиром, шпинатом та дріжджами сприятливо впливає на травлення та роботу кишківника.
Happy Dog Сухий корм Prof-Line Sportive 26/16 для дорослих собак з підвищенною потребою в енергії, 20 кг,2576
Арт. 2576
Повноцінний збалансований корм з підвищеним вмістом енергії для дорослих собак з помірним рівнем навантажень, а також для собак, які перебувають на вулиці. Виготовлено з відбірної сировини вищої якості, що забезпечує високу засвоюваність та відмінний смак.
Happy Dog Сухий беззерновий корм Baby Grainfree для цуценят 4 тиж. - 6 міс. середніх та великих порід, 10 кг,60386
Арт. 60386
Happy Dog Baby Grainfree спеціально розроблений для цуценят всіх порід з чутливим травленням з 4-х тіжнів. Основу цього смачного і легко засвоюваного корму cкладають білок з м'яса ягняти, птиці, яловичини і риби з картоплею.
Happy Dog Сухий беззерновий корм Junior Grainfree для юніорів 7 - 18 міс. середніх та великих порід, 1 кг, 60404
Арт. 60404
Оптимальне харчування для молодих собак з чутливим травленням. З 7-го місяця життя харчування повинно містити помірну кількість енергіії та білку, щоб уникнути надто швидкого зростання.
Happy Dog Сухий безглютеновий корм Junior Lamb & Rice для юніорів 7 - 18 міс. середніх та великих порід, 4 кг,60412
Арт. 60412
Крокети унікальної форми у вигляді сердця легше розгризаються та краще засвоюються Підвищений вміст білків і жирів забезпечує зростаючий організм цуценят необхідною кількістю енергії.
Happy Dog Сухий корм Sensible Neuseeland для дорослих собак з чутливим травленням з ягням та рисом, 4 кг,3533
Арт. 3533
Надзвичайно смачний і легко засвоюваний повнораціонний корм класу супер-преміум Happy Dog Neuseeland містить 21% м'яса ягняти і готується з додаванням цінного зеленого новозеландського молюска.
Happy Dog Сухий корм Sensible Africa для дорослих собак при алергіях та харчовій непереносимості зі страусом та картопляними пласт
Арт. 3545
Повнораціонний корм для усіх дорослих собак вагою від 11 кг з нормальною потребою в енергії. Надзвичайно смачний повнораціонний корм класу супер-преміум Happy Dog Africa -ідеальний для усіх собак, які віддають перевагу нестандартному корму або дуже розбірливі у їжі.
Каждый хозяин мечтает о том, что его питомец был счастлив, именно поэтому задача любого хозяина обеспечить своему питомцу правильные условия для его здорового роста.
Важную роль в здоровье вашей собаки играет корм. Если вы ищите подходящий для вашего питомца состав, то предлагаем обратить ваше внимание на сухие корма для собак Happy Dog. В состав корма входит все необходимое для здорового развития вашего питомца. Правильно подобранные микроэлементы и минералы позволят вашему псу получить все необходимое для того, что бы его шерсть была шелковистой, зубы были крепкими, а настроение всегда было игривое.

Сухие корма для собак Happy Dog это сбалансированное питание на каждый день. В состав корма входят исключительно натуральные ингредиенты, при этом вкус корма вы можете подобрать самостоятельно, ведь производитель предлагает широкую линейку вкусов.

Заказать корма Happy Dog для собак в Харькове можно в интернет магазине Зоошара. Вы можете оформить заказ на сайте и в самый короткий срок получить доставку по указанному адресу. Мы всегда рады помочь вам с выбором лучшего корма для вашего питомца.
Цена
от до
Упаковка
7
12
21
9
20
5
Класс
0
0
70
0
Возраст
51
25
0
Порода
34
19
19
14
15
0
Есть вопросы?

У вас остались вопросы? Звоните прямо сейчас! Ваш сотовый оператор:


Или закажите обратный звонок:

Обратный звонок

Новости
01 июля 2021 г.
Акция от ТМ "Oven-Baked Tradition"
Промо-набор консервы для собак и кошек (3+1) Состав промо-набора для собак: Oven-Bake...
В вашей корзине
В корзине нет товаров
Подождите
Идет загрузка данных...