Обратный звонок:
Заказать звонок
У нас есть Скайп:
zooshara
0 Корзина 0 товаров 0.00 грн.

Сухой корм для собак Happy Dog

Happy Dog Сухий корм  Flocken Vollkost для цуценят та дорослих собак у вигляді пластівців, 1 кг,2167
Арт. 2167
Пластівці Happy Dog Flocken Vollkost - повноцінний, корисний корм класу Преміум, який легко засвоюється. Він розроблений для собак з чутливим травленням, а також його можна давати як прикорм для цуценят віком від 3 тижнів.
Happy Dog Сухий корм Prof-Line High Energy 30/20 для робочих та служебних собак, 20 кг,3160
Арт. 3160
Profi-Line High Energy - повноцінний корм для дорослих собак. Висококалорійний повноцінний збалансований корм для дорослих собак з підвищеними потребами в енергії (спортивних, робочих cобак, які живуть у вольєрах). Також може використовуватись для годування вагітних собак та сук, які годують.
Happy Dog Сухий корм Sensible Canada для молодих та дорослих собак з підвищенною чутливістю до кормів (без злаків), 4 кг,3582
Арт. 3582
Корм, який не містить злаків, оптимально підходить для собак з чутливим травленням. Корм Happy Dog Canada розроблений для собак з підвищеною потребою в енергії. Він також рекомендований для молодих собак, починаючи з 6-го місяця життя.
Happy Dog Сухий корм Baby Starter для цуценят з 4 - 6 тиж. всіх порід, 1,5 кг,2458
Арт. 2458
Оптимально збалансоване харчування для цуценяти - найкраща основа для здорового розвитку! Рецептура корму Baby Starter з вмістом протеїну 30% схвалена ветеринарними лікарями.
Happy Dog Сухий корм Mini Ireland для собак дрібних порід для нормалізації линьки та собак, що мають проблеми зі шкірою з кролик
Арт. 60319
Повнораціонний корм для усіх дорослих собак вагою до 10 кг з нормальною потребою в енергії. Всім ласунам, які люблять нестандартний корм, собакам з чутливим травленням або вибагливим у їж
Happy Dog Сухий беззерновий корм Junior Grainfree для юніорів 7 - 18 міс. середніх та великих порід, 10 кг, 60407
Арт. 60407
Оптимальне харчування для молодих собак з чутливим травленням. З 7-го місяця життя харчування повинно містити помірну кількість енергіії та білку, щоб уникнути надто швидкого зростання. Happy Dog Junior Grainfree чудово адаптує енергію та протеїн для особливо чутливих молодих собак.
Happy Dog Сухий безглютеновий корм Junior Lamb & Rice для юніорів 7 - 18 міс. середніх та великих порід, 10 кг, 60413
Арт. 60413
Крокети унікальної форми у вигляді сердця легше розгризаються та краще засвоюються Підвищений вміст білків і жирів забезпечує зростаючий організм цуценят необхідною кількістю енергії.
Happy Dog Сухий корм Sensible Toscana для кастрованих собак та собак з надмірною вагою з качкою та лососем, 4 кг,3541
Арт. 3541
Знижений вміст жиру (всього 7,5%) для профілактики надмірної ваги і зменшення навантаження на внутрішні органи. Екстракт кісточок червоного винограду стимулює роботу серцево-судинної системи.
Happy Dog Сухий корм Naturcroq Lamm & Reis для собак з чутливим травленням з ягням та рисом, 4 кг,60528
Арт. 60528
Повнораціонний корм класу преміум NaturCroq «Ягня та рис» для собак з чутливим травленням. Підтверджена эффективність рецептури ягня та рис для легкого травлення. Соняшникова та рапсова олії - природні джерела цінних Омега 3 та Омега 6 жирних кислот, які є важливими для здоров’я шкіри та блискучої шерсті.
Happy Dog Сухий корм Sensible Neuseeland для дорослих собак з чутливим травленням з ягням та рисом, 12,5 кг,3534
Арт. 3534
Надзвичайно смачний і легко засвоюваний повнораціонний корм класу супер-преміум Happy Dog Neuseeland містить 21% м'яса ягняти і готується з додаванням цінного зеленого новозеландського молюска.
Happy Dog Сухий корм Sensible Neuseeland для дорослих собак з чутливим травленням з ягням та рисом, 4 кг,3533
Арт. 3533
Надзвичайно смачний і легко засвоюваний повнораціонний корм класу супер-преміум Happy Dog Neuseeland містить 21% м'яса ягняти і готується з додаванням цінного зеленого новозеландського молюска.
Happy Dog Сухий корм Sensible Africa для дорослих собак при алергіях та харчовій непереносимості зі страусом та картопляними пласт
Арт. 3545
Повнораціонний корм для усіх дорослих собак вагою від 11 кг з нормальною потребою в енергії. Надзвичайно смачний повнораціонний корм класу супер-преміум Happy Dog Africa -ідеальний для усіх собак, які віддають перевагу нестандартному корму або дуже розбірливі у їжі.
Каждый хозяин мечтает о том, что его питомец был счастлив, именно поэтому задача любого хозяина обеспечить своему питомцу правильные условия для его здорового роста.
Важную роль в здоровье вашей собаки играет корм. Если вы ищите подходящий для вашего питомца состав, то предлагаем обратить ваше внимание на сухие корма для собак Happy Dog. В состав корма входит все необходимое для здорового развития вашего питомца. Правильно подобранные микроэлементы и минералы позволят вашему псу получить все необходимое для того, что бы его шерсть была шелковистой, зубы были крепкими, а настроение всегда было игривое.

Сухие корма для собак Happy Dog это сбалансированное питание на каждый день. В состав корма входят исключительно натуральные ингредиенты, при этом вкус корма вы можете подобрать самостоятельно, ведь производитель предлагает широкую линейку вкусов.

Заказать корма Happy Dog для собак в Харькове можно в интернет магазине Зоошара. Вы можете оформить заказ на сайте и в самый короткий срок получить доставку по указанному адресу. Мы всегда рады помочь вам с выбором лучшего корма для вашего питомца.
Цена
от до
Упаковка
7
12
21
9
20
5
Класс
0
0
70
0
Возраст
51
25
0
Порода
34
19
19
14
15
0
Есть вопросы?

У вас остались вопросы? Звоните прямо сейчас! Ваш сотовый оператор:


Или закажите обратный звонок:

Обратный звонок

Новости
01 июля 2021 г.
Акция от ТМ "Oven-Baked Tradition"
Промо-набор консервы для собак и кошек (3+1) Состав промо-набора для собак: Oven-Bake...
В вашей корзине
В корзине нет товаров
Подождите
Идет загрузка данных...