Обратный звонок:
Заказать звонок
У нас есть Скайп:
zooshara
0 Корзина 0 товаров 0.00 грн.

Ветеринария собак

Ветеринария собак и щенков — это комплекс препаратов, методов и средств, направленных на предотвращение развития грибковой микрофлоры.

Показать полностью
Trixie Ветернарный воротник на липучке размер 25см-32см, длина 12см (19512), (1111134440)
Арт. 19512
прозрачный пластик - продохраняет собаку от расчесывания и вылизывания ран и срыва послеоперационных повязок на липучке - практичен и безопасен - указанные размеры соответствуют обхвату шеи и длине воротника
Dolfos АртроФос (1т / 20кг), 60 таблеток для собак
Арт. 139-60
Cпеціальний лікувально - профілактичний комплекс, призначений для регенерації хрящів, суглобів та зв'язок. Головними діючими речовинами є - хондроїтин та глюкозамін, які легко всмоктуються в ушкоджений хрящ, підвищують його гідратацію, збільшують еластичність і підтримують його механічну опірність. Завдяки протизапальній дії глюкозамін знижує болючість та запобігає запальним процесам в суглобах....
CANVIT Chondro Super for dogs/Канвіт Хондро Супер для собак 500г
Арт. can50818
CHONDRO SUPER собакам весом более 25 кг Комплексный уход за опорно-двигательным аппаратом
Dolfos Долвит Пробиотик 60 таблеток для собак и кошек
Арт. 4005-60
Dolvit Probiotic містить пробіотики (Enterococcus faecium)та пребіотики (маннанолігосахариди) , що підтримують правильне функціонування шлунково-кишкового тракту у собак та котів. Компоненти препарату відновлюють природну кишкову флору. Застосування препарату під час та після антибіотикотерапії, після перенесення інфекційних захворювань, після дегельмінтизації, при розладах травлення, при зміні д...
CANVIT Biocal Plus for dogs/Канвіт Біокаль Плюс для собак 1кг
Арт. can50725
для улучшения подвижности Применяется при дефиците минеральных веществ (в период роста, смены зубов, стареющим собакам), после переломов для формирования костной ткани.
Candioli Ренал Р 70гр порошок - контроль фосфатемії для собак та котів
Арт. PA1868
Препарат для правильного балансу між кишковою абсорбцїєю та виділенням фосфору та кальцію нирками. Регулює гіперфосфатемію. Уповільнення негативний вплив на нирки тим самим збільшує тривалість життя.
Dolfos Артромакс 500 мл сироп для собак
Арт. 1157-50
Кормова добавка для собак у вигляді легкозасвоюваного сиропу. Показаний для цуценят великих порід у фазі росту, як додатковий компонент у лікуванні ортопедичних проблем та для собак літнього віку. Компоненти АртроМакс мають хондропротекторні властивості, які забезпечують правильне функціонування суглобів.
Trixie Конус ветеринарный 44-50 см/25 см (19485), (10995)
Арт. 19485
Ветеринарный конус. Позволяет ограничить животному доступ к проблемным места во время лечения. Охват шеи - 44-50 см, глубина 25 см.
VetExpert КардіоВет (90 таб.)  хвороби серця
Арт. 58457
Добавка для собак із серцевою недостатністю з високим умістом речовин, що підтримують серцевий м’яз (таурин, L-карнітин).
VetExpert IgE - імуноглобулін Е собак, експрес-тест (5 шт.)
Арт. 46244
Експрес-тест VetExpert Total IgE Ab - імунохроматографічний аналіз для якісного виявлення антитіл загального імуноглобуліну E.
Dolfos Артро ГК Мини (1т / 5кг), 40таблеток для собак и кошек
Арт. 1509-40
Застосовують собакам з метою профілактики та відновлення правильного функціонування суглобів , при діагностованих захворюваннях опорно-рухового апарату. Показаний для прийому вагітним самкам в третій і останній період вагітності, оскільки дане співвідношення компонентів оптимально підтримує утворення сполучнотканинних структур у плода і забезпечує самку необхідними поживними речовинами.

Неполноценное питание, высокая чувствительность кожи и прочие факторы могут спровоцировать развитие микрофлоры, в результате собака чувствует себя не комфортно, чешется, выдергивает клочками шерсть и пр. Если вовремя не предупредить этот процесс может наступить полное поражение кожи и собака начинает болеть.

В доме, где обитает пес, помимо лечебной ветеринарии, также нужно иметь средства для профилактики и личной гигиены.

Наш магазин ЗооШара предлагает комплекс препаратов первой необходимости для собак и щенят. Они обеспечивают надежную защиту кожному покрову и придают здоровый блеск шерсти собаки.

Цена
от до
Бренды
Вид продукции
52
0
38
11
6
0
2
5
3
3
Назначение
5
0
0
2
1
1
0
1
1
0
0
0
0
0
11
Есть вопросы?

У вас остались вопросы? Звоните прямо сейчас! Ваш сотовый оператор:


Или закажите обратный звонок:

Обратный звонок

Новости
01 июля 2021 г.
Акция от ТМ "Oven-Baked Tradition"
Промо-набор консервы для собак и кошек (3+1) Состав промо-набора для собак: Oven-Bake...
В вашей корзине
В корзине нет товаров
Подождите
Идет загрузка данных...